Adıyaman Çiğköfte Derviş Yaşar
Adıyaman Çiğköfte Derviş Yaşar

Adıyaman Çiğköfte Derviş Yaşar

 

Adıyaman Çiğköftecisi Derviş Yaşar 1979 yılında Adıyaman'ın Sincik ilçesinin Düdan köyünde doğan Derviş YAŞAR 10 çocuklu bir ailenin en küçük bireyidir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.Öğrenimine doğduğu ve yaşadığı köyün ilkokulunda başlayan Derviş YAŞAR 5. sınıfı bitirdikten hemen sonra 1988 yılında İstanbul'a abilerinin ortak açmış olduğu lokantada çalışmaya başlar.

 

Zaman zaman İstanbul'un zorlu şartları altında ezilsede pes etmeyip uzunca bir süre çalışmaya devam etmiştir.Hafta tatillerinde boş kalmayıp elde yoğurduğu çiğköfteyi eminönünde ve civarında seyyar tablada satmaya başlar.

 

İşi biraz daha ileri götürüp abilerinden izin alıp kendi seyyar tablası ile satışlarına devam eder.Bir müddet sonra yıllardır düşünüp ve hayata geçirmeyi planladığı o işi yani Çiğköfete salonu açma fikrini 2007 de Avcılar Gümüşpala da gerçekleştirir ve devamında2. şubesini Küçükçekmecede açan Derviş YAŞAR azmi ve inancı ile hiç durmadan devam eder.

 

Özverili, hijnejik, dürüst ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile kısa zamanda türkiye çapında bayiilikleri vehizmetleriyle büyüyen gelişen''Adıyaman Çiğköftecisi Derviş Yaşar'' markası ve ''Farklı Bir Lezzet'' parolasıyla faliyetlerine devam etmektedir.

 

Bugün Sektörde lider bir firma olmanın gururu ve sevincini dostları ve müşterileri ile paylaşan Derviş YAŞAR büyüyen hizmet ağı ile daha geniş kitlelere hizmet ulaştırmaya devam ediyor.

 

kapaklı çiğköfte,kapaklı çiğköfteci,kapaklı meşhur çiğköfteci,kapaklı çiğköfte salonları,kapaklı çiğköfte siparişi,kapaklı çiğköfte paket servis,kapaklı alo paket çiğköfte,kapaklı en iyi çiğköfteci,kapaklı kilo ile çiğköfte,kapaklı paket servis çiğköfteci,kapaklı acılı çiğköfte,kapaklı acılı çiğköfte siparişi,kapaklı çiğköfte sipariş,kapaklı meşhur çiğköfteci,kapaklı en iyi çiğköfteci,kapaklı çiğköfte nerede yenir,kapaklı evlere çiğköfte siparişi,kapaklı toptan çiğköfte siparişi,kapaklı dürüm çiğköfte siparişi,kapaklı porsiyon çiğköfte siparişi,

 

 

 

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014