Kapaklı Çiğköftecisi
Kapaklı Çiğköftecisi

Kapaklı Çiğköftecisi

 

Adıyaman Çiğköftecisi Derviş Yaşar ‘ın en önemli standartları arsasında en önde, kullanılan malzemelerin kalitesi gelmektedir.


Adıyaman Çiğköftecisi Derviş Yaşar ‘ın üretimi etsiz ve tamamen doğal malzemelerden üretilmektedir


Avrupa standartlarındaki Adıyaman Çiğköftecisi Derviş Yaşar ‘ın fabrikası, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretim yapar.


Tüm ürünler, gıda mühendisleri kontrolünde, laboratuvar ve Ar-Ge çalışmaları ile geliştirilir.


Çiğ köfte yapımında kullanılan bulgur, isot, ceviz, sarımsak ve tüm baharatlar birinci sınıf kalitededir. Bunun yanında, marul, maydanoz ve nane gibi yeşillikler de en taze ve kalitelisini bulabilmek amacıyla tek tek özenle seçilir. Adıyaman Çiğköftecisi Derviş Yaşar ‘ın tedarik ettiği lavaş ve nar ekşisi gibi ürünler de birinci sınıf kalitedeki malzemelerden, Adıyaman Çiğköftecisi Derviş Yaşar standartlarına uygun olarak üretilir.


Baharattan, sosa kadar tüm üretim süreci özel bir denetleme sistemi ile izlenir.


Üretimde yer alan ve diğer tüm personel, düzenli olarak eğitim alır ve tüm şubeler düzenli olarak denetimden geçer.


Adıyaman Çiğköftecisi Derviş Yaşar standartlarının altında kalabilecek hiçbir sürece izin verilmez. Bu konuda çiğköfteci DERVİŞ YAŞAR işinin ehlidir bu anlamda güven tazelemeye devam ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

kapaklı çiğköfte,kapaklı çiğköfteci,kapaklı meşhur çiğköfteci,kapaklı çiğköfte salonları,kapaklı çiğköfte siparişi,kapaklı çiğköfte paket servis,kapaklı alo paket çiğköfte,kapaklı en iyi çiğköfteci,kapaklı kilo ile çiğköfte,kapaklı paket servis çiğköfteci,kapaklı acılı çiğköfte,kapaklı acılı çiğköfte siparişi,kapaklı çiğköfte sipariş,kapaklı meşhur çiğköfteci,kapaklı en iyi çiğköfteci,kapaklı çiğköfte nerede yenir,kapaklı evlere çiğköfte siparişi,kapaklı toptan çiğköfte siparişi,kapaklı dürüm çiğköfte siparişi,kapaklı porsiyon çiğköfte siparişi,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014